Číst diskuzi

Vytisknout diskuzi
Burza fotbalových předmětů !!
capek
Prodám modrou mikinu s nápisem Baník od Sáry. Na kluka věk, tak 7-8 let. Zájemcům pošlu foto do sz.
MY JSME BANÍK!!!

_Peter
Při dražbě dresů z posledního ligového zápasu, která proběhla na letošním fanouškovském turnaji a jejiž výtěžek bude věnován zavřeným chacharům, se jaksi pozapomnělo na dres Josefa Celby.

Získat tento unikát (sestupovat už totiž doufejme nebudeme) tak máte možnost přímo zde. Nabídky pište přímo zde do fóra do této neděle 17. 7. Dres bude vydražen nejvyšší nabídce.

i68.tinypic.com/33m2zj9.jpg

i66.tinypic.com/zlp7wn.jpg

Jojo
https://www.sbaza...ava-tricko
Upravil/a kacer dne 09-08-2016 22:09

banikovec_z_prerova
zdar koupim klobouček s logem baniku + ledvinku + kuklu jebat opavu !! klidne predani zitra na pardubickem vyjezdu napis mi email na lahvaczek@seznam.cz tam jsem online furt a tam se domluivme na zbytku fcb diky
Upravil/a banikovec_z_prerova dne 23-09-2016 16:31

L
Po víkendu objednávám nové TMK plus, které bude obsahovat:

[b]Mega reportáž Baník - Opava[/b], dále Hajduk Split - Dinamo Zagreb, Dynamo Berlin - Energie Cottbus a další.
Dále budou k přečtení články o scéně v Bělehradě, Rozhovor se speakrem Slavie, [b]Česká scéna pod lupou[/b], Rozhovor se zástupci Novi Sad, Dinamo Tbilisi a hromada fotek z derby Sarajeva, finále bulharského poháru, Magdeburg - Eintracht, Trnava - Slovan atd.
Kdo by měl zájem, ať se mi ozve do neděle do zprávy. Peníze mi můžete dát v sobotu u obrazovky.
Upravil/a L dne 29-09-2016 19:45

L
Kdo má zájem o říjnové TMK, ať se ozve. Ve středu objednám. A kdo chce starší čísla, tak není problém.

L
Vychází listopadové číslo polského plátku TO MY KIBICE, zájemci (i starších čísel) ozývačka do zpráv do konce týdne...

obsah: http://tomykibice...opad-2016/

josef stoklasa
Schanim šalu Skurvena Sparta nema nahodou někdofcb

jaaggi
Nabízím - sháním fotbalové zpravodaje (bulletiny) z ligových utkání Baníku doma i venku, od 80.let až po současnost. Výměna - prodej - nákup. Kontakt:
football.programmes@seznam.cz
Upravil/a jaaggi dne 21-12-2016 18:59

L
Kdo by měl zájem o prosincové "TO MY KIBICE!" nebo o zimní "TO MY KIBICE PLUS", ať se mi do neděle ozve do zprávy...
Upravil/a L dne 21-12-2016 21:39

RavenFCB
Prodam, velikost XXL,cena 1000 kc
[img]http://shop.ultras-tifo.net/391-large_default/pgwear-s-g-s-hoodie.jpg[/img] is not a valid Image.
piste do zprav. fcb
[b]404 signature not found[/b]

banikovec_z_prerova
stale shanim starsi kloboucek s logem baničku fcb lahvaczek@seznam.cz

Kibic-FCB
Pravděpodobně mi zůstane volný jeden lístek na Baník. Za předpokladu, že jej ještě v sobotu budu opravdu mít, tak jej vyměním za vstupenku ze stejného zápasu, tj. Karviná vs. Baník, který se však odehrál před dvaceti, možná jednadvaceti lety.
--------------JIŽ NEAKTUÁLNÍ----------------------------------------------------------------------------------
Upravil/a Kibic-FCB dne 18-05-2018 15:52
Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!

hendehoch
Prodám listky na fotbal Anglie.-Česko cena 900kč
Možnost předání v Ostravě

Junys
Prodám dres Baníku bíly original Jánoš zájemci pište do zpráv fcb
Upravil/a Junys dne 07-05-2019 07:39

gary3
Zdarec chachaři, sháním staré sedačky z Bazalů, 1x modrou a 1x bílou, fcb

Michal 1922
Ahoj, pokud by měl někdo nějakou šálu FCB, nebo GKS k prodeji, nebo výměně, tak prosím nabídněte. fcbfcb Také sháním nálepky FCB, taktéž koupím, nebo vyměním za jiné. Děkuji. cheerscheers
Nezáleží odkud jsi, ale v co věříš!!!

Jan Macko
zdravím chachaři,prodám měsíc starou bundu fotbalový fanatici FCB,velikost L..puvodní cena 1250kc myslim...měl jsem jí na sobě pouze jednou,vybral jsem si špatnou velikost,cena 850kč....na eshopu chachaří je k nahlédnutí...zájemci pište na jan.macko7386@seznam.cz

Přejít na fórum: